Kuchyňská linka vč. spotřebičů

Nabízíme Vám kuchyňskou linku, která je původem z Německa. Linka je ve velmi dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, lednice, myčka, lednice a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.

Cena: 38.100 Kč Moderní kuchyňská linka vč. spotřebičů

Nabízíme Vám moderní kuchyňskou linku ve vysokém lesku. Původem je z Německa, je udržovaná a ve velmi dobrém stavu. Délka linky je 300 cm. Součástí linky je vestavná trouba, lednice, a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň jev rozebraném stavu.

Cena: 50.500 Kč Rustikální kuchyňská linka vč. spotřebičů

Nabízíme Vám rohovou rustikální kuchyňskou linku. Linka je původem z Německa, je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba a varná deska. Pracovní deska není součástí. Kuchyň je v rozebraném stavu.

Cena: 38.700 Kč Rohová kuchyňská linka zn. Nolte

Nabízíme Vám rohovou kuchyňskou linku zn. Nolte ve vanilkové barvě. Je dovezená z Německa, udržovaná a v dobrém stavu. Rozměry linky jsou 236 x 143 cm. Součástí linky je digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň je již v rozebraném stavu.

Cena: 39.900 Kč Rohová kuchyňská linka vč. spotřebičů 

Nabízíme Vám rohovou kuchyňskou linku včetně spotřebičů. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 33.100 KčModerní kuchyňská linka vč. spotřebičů 

Nabízíme moderní kuchyňskou linku v antracitové matné barvě. Je dovezená z Německa, 1 rok stará a ve velmi dobrém stavu. Rozměry jsou 325 x 297 cm. Součástí linky je trouba, varná deska, myčka a kombinovaný mrazák. Pracovní deska není součástí. Kuchyň je v rozebraném stavu. 

                                              Cena: 53.200 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka do tvaru U v lesku 

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku do tvaru U ve vysokém lesku. Linka bude dovezená z Německa. Spodní část kuchyně se skládá ze skříněk o rozměrech 2 x 60 cm ( 3 zásuvky ), 1x skříňka na sporák 60 cm, 2 x 90/90 cm rohová  skříňka s policí, 1 x 60 cm dřezová skříňka, 1 x 60 cm plně integrovaná dvířka myčky, 1 x 80 cm skříňka se 3 plně výsuvnými zásuvkami. Horní část se skládá z 8x  60 cm skříňka, 4x 80 cm skříňka. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.    

Cena: 70.300 KčNOVÁ kuchyňská linka s ostrůvkem v lesku 

Nabízíme novou moderní kuchyňskou linku s ostrůvkem ve vysokém lesku. Délka linky je 305 x 160 cm, s lehce zaoblenými rohy, s nastavitelnými nožičkami, s funkcí měkkého zavírání, chromovanými kovovými úchyty. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.   

Cena: 67.600 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka v lesku bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku ve vysokém lesku. Délka linky je 280 cm, s nastavitelnými nožičkami, s funkcí měkkého zavírání, elegantními chromovanými kovovými madly. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 60.700 KčNOVÁ rohová kuchyňská linka bez spotřebičů

Nabízíme novou moderní rohovou kuchyňskou linku. Délka linky je335 x 155 cm, s nastavitelnými nožičkami, s funkcí měkkého zavírání, elegantními chromovanými kovovými madly. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 69.400 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka ve vysokém lesku bez spotřebičů

Nabízíme novou moderní kuchyňskou linku v černém provedení a ve vysokém lesku. Délka linky je 280 cm, s nastavitelnými nožičkami, s funkcí měkkého zavírání, kovová madla. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí.  Kuchyň bude v rozebraném stavu.   

Cena: 40.900 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka do tvaru U bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku do tvaru U. Linka bude dovezená z Německa. Délka linky je 165 x 246 x 285 cm . Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním a jazýčkovými madly. Kuchyň bude v rozebraném stavu.   

Cena: 84.900 KčNOVÁ rohová kuchyňská linka ve vysokém lesku bez spotřebičů

Nabízíme novou rohovou kuchyňskou linku ve vysokém lesku. Linka bude dovezená z Německa. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Délka kuchyňské linky je 287 x 277 cm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 44.700 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka v matném provedení bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku v matném provedení. Linka bude dovezená z Německa. Délka linky je 250 cm. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.

Cena: 46.400 Kč   NOVÁ kuchyňská linka venkovského stylu bez spotřebičů

Nabízíme novou kuchyňskou linku ve venkovském stylu. Linka bude dovezená z Německa. Délka linky je 300 cm. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 40.900 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka ve vysokém lesku bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku do tvaru U ve vysokém lesku. Linka bude dovezená z Německa. Délka linky je 323 x 255 cm. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 66.500 Kč NOVÁ kuchyňská linka ve venkovském stylu bez spotřebičů

Nabízíme novou kuchyňskou linku ve vekém stylu. Linka bude dovezená z Německa. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Délka kuchyňské linky je 420 cm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním, nástěnné skříňky jsou s kouřovým sklem a  hliníkovými rámy. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 66.700 Kč NOVÁ moderní rohová kuchyňská linka bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní rohovou kuchyňskou linku. Linka bude dovezená z Německa. Délka linky je 290 + 220 cm. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 55.800 Kč  NOVÁ tmavě modrá kuchyňská linka ve venkovském stylu bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou kuchyňskou linku ve venkovském stylu v tmavě modrém provedení. Linka bude dovezená z Německa. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Délka kuchyňské linky je 240 cm. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 62.900 KčNOVÁ rohová kuchyňská linka ve vysokém lesku bez spotřebičů

Nabízíme novou rohovou kuchyňskou linku ve vysokém lesku. Linka bude dovezená z Německa. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Délka kuchyňské linky je 161 x 181 cm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 42.800 KčNOVÁ moderní rohová kuchyňská linka bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní rohovou kuchyňskou linku v bílém provedení. Linka bude dovezená z Německa.  Délka linky je 310 + 210 cm. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.   

Cena: 65.400 KčNOVÁ kuchyňská linka venkovského stylu bez spotřebičů

Nabízíme  novou kuchyňskou linku ve venkovském stylu v tmavě šedém provedení. Linka bude dovezená z Německa. Délka linky je 240 cm. Součástí je pracovní deska o tloušťce 25 mm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.

Cena: 38.700 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka ve vysokém lesku bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku v bílém provedení a ve vysokém lesku. Délka linky je 240 + 160 cm. Součástí je pracovní deska o tloušťce 28 mm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.   

Cena: 48.700 KčNOVÁ kuchyňská linka ve venkovském stylu bez spotřebičů 

Nabízíme Vám novou  kuchyňskou linku ve venkovském stylu. Linka bude dovezená z Německa. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Délka kuchyňské linky je 300 cm. Kuchyň bude v rozebraném stavu.

Cena: 39.900 KčNOVÁ rohová kuchyňská linka ve vysokém lesku bez spotřebičů

Nabízíme novou rohovou kuchyňskou linku ve vysokém lesku. Linka bude dovezená z Německa. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Délka  kuchyňské linky je 210 x 300 cm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním. Kuchyň bude v rozebraném stavu.

Cena: 59.900 KčNOVÁ moderní kuchyňská linka bez spotřebičů

Nabízíme Vám novou moderní kuchyňskou linku v šedohnědém provedení. Délka linky je 220 + 120 cm. Součástí je pracovní deska o tloušťce 38 mm. Dveřní panty jsou s měkkým dovíráním.  Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 46.800 KčRohová kuchyňská linka

Nabízíme moderní rohovou kuchyňskou linku. Původem je z Německa, je 1,5 roku stará a je v dobrém stavu. Součástí je lednice s mrazákem a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 48.200 KčModerní kuchyňská linka zn. Nolte včetně spotřebičů

Nabízíme Vám moderní kuchyňskou linku zn. Nolte ve tvaru U. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Délka linky na straně trouby je 245 cm, na straně dřezu je 300 cm a na straně lednice je 230 cm. Součástí je vestavná trouba s grilem, varná deska, myčka, lednice s mrazákem a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 55.500 KčModerní kuchyňská linka zn. Nobilia do tvaru U vč. spotřebičů

Nabízíme moderní kuchyňskou linku zn. Nobilia do tvaru U. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Součástí je vestavná trouba, varná deska, myčka a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 49.400 KčRustikální kuchyňská linka do tvaru "U" bez spotřebičů

Nabízíme Vám rustikální kuchyňskou linku do tvaru U. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu.  Délka linky na straně trouby je 255 cm, na straně myčky je 305 cm a na straně lednice je 1900 cm. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 41.700 Kč Moderní kuchyňská linka zn. Nobilia ve vysokém lesku vč. spotřebičů

Nabízíme Vám moderní kuchyňskou linku zn. Nobilia  ve vysokém lesku. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Součástí je vestavná trouba, varná deska, myčka, lednice s mrazákem, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 60.700 KčRohová kuchyňská linka včetně spotřebičů

Nabízíme Vám klasickou rohovou kuchyňskou linku včetně spotřebičů. Původem je z Německa a je v top stavu. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, myčka, lednice s mrazákem, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 34.400 Kč Moderní kuchyňská linka zn. Nobilia ve vysokém lesku vč. spotřebičů

Nabízíme moderní kuchyňskou linku zn. Nobilia v bílém provedení a ve vysokém lesku. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Délka linky je 340 cm. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 40.900 KčKlasická kuchyňská linka včetně spotřebičů

Nabízíme klasickou kuchyňskou linku včetně spotřebičů. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Rozměry linky jsou 224 x 158 cm. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, myčka, lednička a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 37.600 KčVelká kuchyňská linka s ostrůvkem vč. spotřebičů

Nabízíme Vám velkou kuchyňskou linku s ostrůvkem. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Délka linky je 620 cm ( bez ostrůvku ). Součástí linky je lednice s mrazákem a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

Cena: 39.500 KčRohová rustikální kuchyňská linka vč. spotřebičů

Nabízíme rohovou rustikální kuchyňskou linku. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Rozměry linky jsou  cca 338 x 198,5cm. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.

Cena: 47.100 Kč  Rohová kuchyňská linka v lesku vč. spotřebičů 

Nabízíme Vám rohovou kuchyňskou linku v šedém provedení a ve vysokém lesku. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, lednička, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 30.900 KčProstorná kuchyňská linka do tvaru "U" vč. spotřebičů

Nabízíme Vám prostornou kuchyňskou linku do tvaru U. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, myčka, lednička s mrazákem, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.   

Cena: 65.500 KčKuchyňská linka ve vysokém lesku do tvaru "U"

Nabízíme Vám kuchyňskou linku ve vysokém lesku do tvaru U. Původem je z Německa, je zachovalá a v dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba, sklokeramická deska, myčka, lednička, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu.  

Cena: 54.700 KčModerní kuchyňská linka zn. Pino Küchen ve vysokém lesku

Nabízíme moderní kuchyňskou linku zn. Pino Küchen ve vysokém lesku. Původem je z Německa, 1 rok stará a ve velmi dobrém stavu. Délka linky je 348 cm. Součástí linky je vestavná trouba, sklokeramická deska, myčka, pračka, lednička a digestoř. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu. 

,Cena: 64.900 KčRohová kuchyňská linka vč. spotřebičů

Nabízíme rohovou kuchyňskou linku. Je dovezená z Německa, udržovaná a v dobrém stavu. Rozměry linky jsou 216,5 x 232,5 cm. Součástí linky je vestavná trouba, varná deska, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu. 

Cena: 39.600 KčModerní kuchyňská linka zn. Nobilia ve vysokém lesku vč. spotřebičů

Nabízíme moderní kuchyňskou linku zn. Nobilia ve vysokém lesku. Je dovezená z Německa, udržovaná a v dobrém stavu. Rozměry linky jsou 275 x 183 cm. Součástí linky je vestavná trouba, sklokeramická deska, myčka, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu.

Cena: 39.800 Kč Moderní kuchyňská linka ve vysokém lesku vč. spotřebičů

Nabízíme Vám kuchyňskou linku ve vysokém lesku zn. Nobilia, která bude dovezená z Německa. Linka je top stavu. Součástí linky je vestavná trouba a sklokeramická deska, myčka, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu a po naskladnění připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu. 

Cena: 41.700 KčModerní kuchyňská linka zn. Nobilia

Nabízíme moderní kuchyňskou linku zn. Nobilia. Je dovezená z Německa, udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je mikrovlnná trouba, dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu.

Cena: 37.900 KčKuchyňská linka ve vysokém lesku vč. spotřebičů

Nabízíme Vám kuchyňskou linku ve vysokém lesku, která bude dovezená z Německa. Linka je udržovaná a ve velmi dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba a sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí. Kuchyň bude v rozebraném stavu a po naskladnění připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu.

Cena: 29.900 KčKuchyňská linka zn. Pino 

Küchen bez spotřebičů 

Nabízíme Vám kuchyňskou linku zn. Pino Küchen ( dekor přírodní javor ). Linka byla dovezená z Německa, je udržovaná a v dobrém stavu. Délka kuchyňské linky je 4,10 m a lze si jí sestavit dle vlastních požadavků. Pracovní deska  ani spotřebiče nejsou součástí. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu.

Původní cena: 32.600 Kč

Cena po slevě: 9.999 KčKlasická kuchyňská linka 

Nabízíme Vám klasickou kuchyňskou linku, která byla dovezená z Německa. Linka je udržovaná a v dobrém stavu, lze poskládat podle Vašich představ. Pracovní deska  ani spotřebiče nejsou součástí. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu.

Původní cena: 25.900 Kč

Cena po slevě: 9.999 Kč
Modrá kuchyňská linka zn. Pino Küchen

Nabízíme modrou kuchyňskou linku zn. Pino Küchen (v matném provedení). Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí.  Kuchyňská linka je v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odběru. Dopravu můžeme zajistit. 

Původní cena: 19.900 Kč

Cena po slevě: 9.999 Kč

 Klasická kuchyňská linka

Nabízíme klasickou kuchyňskou hnědé barvy. Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je lednice a dřez. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat.
Kuchyňská linka je v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odběru. Dopravu i montáž můžeme zajistit.   

Původní cena: 28.000 Kč

Cena po slevě: 13.900 Kč 

 Kuchyňská linka bez spotřebičů

Nabízíme klasickou kuchyňskou linku včetně spotřebičů ( dovoz z Německa ). Je udržovaná a v dobrém stavu. Pracovní deska ani spotřebiče nejsou součástí. Linka je demontovaná a připravená k odvozu. Dopravu i montáž můžeme zajistit.

Původní cena: 30.500 Kč

Cena po slevě: 9.999 Kč 

 Jedinečná kuchyň Alfreda Bioleka

Nabízíme výjimečnou příležitost k získání jedinečné kuchyně navržené Alfredem Biolekem, proslulým bavičem, autorem kuchařských knih a moderátorem kuchařské show "Alfredissimo".
Jedná se o použitou kuchyň - ve velmi dobrém stavu. Součástí linky je pracovní deska a dvojitý dřez. Délka od skříňky na chladničku ke skříňce na myčku je 340 cm, hloubka 70 cm, šestihranná skříň má rozměry 61,5 x 83 x 27 x 70 x 100 x 64 cm. Tato kuchyň je určená pro nadšence vaření - od profi kuchařů po hobby kuchaře. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 29.600 Kč

Cena po slevě: 9.999 Kč
MÁTE ZÁJEM O NĚCO EXKLUZIVNÍHO? 

KONTAKTUJTE NÁS - SPOLEČNĚ VYBEREME TO PRAVÉ ...
Rohová kuchyňská linka včetně spotřebičů

Nabízíme Vám Ikea Faktum rohovou kuchyňskou linku, která je dovezená z Německa. Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je trouba, varná deska, lednice a digestoř. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat. Kuchyň je v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 38.600 Kč

Cena po slevě: 15.100 KčKuchyňská linka zn. Poggenpohl vč. spotřebičů

Nabízíme Vám kuchyňskou linku zn. Poggenpohl, která je dovezená z Německa. Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Délka kuchyňské linky je 380 cm. Součástí linky je myčka, lednice, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat. Kuchyň je v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 45.800 Kč

Cena po slevě: 18.900 KčRustikální kuchyňská linka vč.spotřebičů 

Nabízíme Vám rustikální kuchyňskou linku v bílém provedení. Linka je dovezená z Německa, je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je vestavná trouba a sklokeramická deska zn. Constructa, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit doprava i montáž.

Původní cena: 29.900 Kč

Cena po slevě: 14.950 KčRohová rustikální kuchyňská linka vč. spotřebičů

Nabízíme Vám rohovou rustikální kuchyňskou linku dovezenou z Německa. Součástí linky je lednice s mrazákem, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat. Rozměry jsou 300 x 220 cm. Linka je udržovaná, v dobrém stavu. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit doprava i montáž.

Původní cena: 32.400 Kč

Cena po slevě: 16.200 KčKuchyňská linka do tvaru T - zn. Pino Küchen

Nabízíme zajímavě uspořádanou kuchyňskou linku do tvaru T barvy mango / ořech, zn. Pino Küchen. Je dovezená z Německa, udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je lednice, trouba Beko a sklokeramická deska, dřez s baterií a stropní světlo. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme vám pracovní desku objednat. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 28.500 Kč

Cena po slevě: 15.675 KčKuchyňská linka včetně spotřebičů

Nabízíme kuchyňskou linku dovezenou z Německa. Součástí linky je lednice a digestoř. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme vám ji objednat. Linka je udržovaná, v dobrém stavu.
Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 11.500 Kč

Cena po slevě: 10.800 KčKuchyňská linka v černém provedení vč. spotřebičů

Nabízíme Vám kuchyňskou linku v černém provedení, která bude dovezená z Německa. Linka je udržovaná a ve velmi dobrém stavu. Součástí linky je trouba a sklokeramická deska, digestoř a dřez. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat. Kuchyň bude v rozebraném stavu a po naskladnění připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 41.900 Kč

Cena po slevě: 38.900 KčKuchyňská linka ve vysokém lesku včetně spotřebičů

Nabízíme Vám kuchyňskou linku ve vysokém lesku, která bude dovezená z Německa. Linka je udržovaná a ve velmi dobrém stavu. Rozměry jsou 440 x 213 cm. Součástí linky je trouba a sklokeramická deska zn. Bosch, myčka Bauknecht a keramický dřez. Pracovní deska není součástí - pokud budete mít zájem, můžeme Vám ji objednat. Kuchyň bude v rozebraném stavu a po naskladnění připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 41.300 Kč

Cena po slevě: 37.300 KčRustikální kuchyňská linka

Nabízíme kuchyňskou linku dovezenou z Německa. Linka je udržovaná, v dobrém stavu. Součástí linky je vest.lednice Liebherr, vest.trouba a sklokeramická deska Philips, dřez a digestoř. Pracovní deska je součástí - pokud budete mít zájem o jinou desku, můžeme vám ji objednat.
Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 20.500 Kč

Cena po slevě: 16.400 KčMalá kuchyňská linka

Nabízíme malou kuchyňskou linku béžové barvy. Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je myčka, digestoř a nerez dřez. Pracovní deska je součástí - pokud budete mít zájem o novou, můžeme Vám ji objednat. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 10.900 Kč

Cena po slevě: 9.900 KčRustikální kuchyňská linka včetně spotřebičů 

Nabízíme rustikální linku včetně spotřebičů. Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Rozměry jsou 240 x 170 cm, výška 208 cm. Součástí linky jsou spotřebiče - trouba, varná deska, digestoř, lednice, dřez. Pracovní deska není součástí - v případě zájmu (dle svého výběru) můžeme pracovní desku objednat. Linka je demontovaná a připravená k odvozu. Dopravu a montáž můžeme zajistit.

Původní cena: 37.600 Kč

Cena po slevě: 30.080 KčKuchyňská linka v Provence stylu

Nabízíme kuchyňskou linku v Provence stylu. Je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je pracovní deska a spotřebiče - lednice, trouba, varná deska, digestoř, nerez dřez a baterie. Kuchyň je v rozebraném stavu a připravená k odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Původní cena: 37.500 Kč

Cena po slevě: 32.500 KčRustikální kuchyňská linka vč. spotřebičů  

Nabízíme kvalitní kuchyňskou linku rustikálního stylu. Jedná se o dovoz z Německa. Linka je používaná, ve výborném stavu. Je do tvaru U, součástí jsou i spotřebiče - lednice, trouba, bílá sklokeramická deska, dřez s baterií a digestoř. Je zapotřebí dokoupit pracovní desku. Pokud budete mít zájem, pracovní desku vám můžeme zajistit. Kuchyň je již připravená k odvozu. V případě zájmu zajistíme dovoz.

Cena : 19.800 KčKuchyňská linka v Provence stylu

Nabízíme kuchyňskou linku v Provence stylu. Je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je žulová pracovní deska a spotřebiče - trouba, varná deska, rohový dřez a baterie. Kuchyň je v rozebraném stavu a připravená k odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Cena : 39.900 KčRustikální kuchyňská linka včetně spotřebičů 

Prodáme rustikální linku včetně spotřebičů. Linka je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky jsou spotřebiče - trouba, varná deska, digestoř, lednice, dřez: Pracovní deska není součástí - v případě zájmu (dle svého výběru) můžeme pracovní desku objednat. Linka je demontovaná a připravená k odvozu. Dopravu a montáž můžeme zajistit.

Cena : 33.900 KčModerní kuchyňská linka 

Nabízíme kuchyňskou linku dovezenou z Německa, je udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je trouba a pracovní deska s dřezem. 
Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Cena : 30.800 KčMalá kuchyňská linka 

Nabízíme moderní kuchyňskou linku v černohnědé barvě a vysokém lesku. Je dovezená z Německa, udržovaná a v dobrém stavu. Součástí linky je trouba, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba a dřez s baterií. Pracovní deska je součástí - pokud budete mít zájem o jinou, můžeme vám jí objednat. Kuchyň je již v rozebraném stavu a připravená k okamžitému odvozu. V případě zájmu lze zajistit dopravu i montáž.

Cena : 29.500 Kč Vytvořte si webové stránky zdarma!