VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky vymezují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího v internetovém obchodu www.kuchynezdovozu.eu . 


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující odesláním závazné objednávky prostřednictvím Objednávkového formuláře stvrzuje svou objednávku . Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Kuchyni si můžete objednat vyplněním Objednávkového formuláře na našich stránkách. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká při potvrzení z naší strany zaslanou rekapitulací objednávky na uvedený kontaktní e-mail kupujícího. Potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem jako rekapitulaci objednávky, kde bude specifikována konečná cena včetně případných ujednaných změn ( doprava, montáž, apod. ). V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

Vyplněním a odesláním objednávkového formuláře se stává Vaše objednávka závaznou.

ZPŮSOB PLATBY

S potvrzením objednávky je zaslaná zálohová faktura na 80% z ceny kuchyně vč. dalších smluvených požadavků a hradí se převodem na účet. Zbývajících 20% je hrazeno nejpozději při převzetí / dodání kuchyně ( hotově - v den předání nebo převodem - cca den před dodáním ). Cena kuchyně je vždy s DPH.

DOPRAVA A MONTÁŽ

V případě potřeby zajistíme dopravu na Vámi určenou adresu. Cena dopravy je 13,- / km po celé ČR i SK. Kuchyni Vám na místě na přání pomůže řidič složit na Vámi určené místo, a to za poplatek Kč 500,- (do přízemí). Je také možné si předem objednat závozníka, jež přijede spolu s řidičem a kuchyni oba dopraví na Vámi určené místo, a to za poplatek Kč 2000,-. 

Nabízíme i truhlářské služby - jedná se o montáž kuchyní, možnost výměny pracovní desky a další úpravy. Ceny jednotlivých úkonů jsou :

> sestavení a montáž kuchyně  1350,- / bm

> montáž pracovní desky  400,- / bm

> výřez otvoru v pracovní desce pro dřez  300,- 

> výřez otvoru v pracovní desce pro varnou desku 300,-

> osazení a zapojení dřezu  500,-

> osazení a zapojení baterie 250,-

> osazení a zapojení elektrické varné desky 500,-

> osazení a zapojení digestoře 500,-

> osazení a zapojení myčky 600,-

> osazení a zapojení vestavné trouby 500,-

> osazení a zapojení lednice 600,-

> osazení a zapojení svítidla 200,-

> doplňkové práce a úpravy na místě 400,- / hod.

V ceně montáže není úprava rozvodů a materiál potřebný k zapojení.

Montáž se hradí v den montáže.


NA CO SE PŘIPRAVIT:

Aby instalace vestavných spotřebičů a zapojení sporáků proběhlo řádně a bez problémů, budeme se Vás ptát na tyto otázky:

- kde jsou rozvody?

Dle normy musí být rozvody v některém z vedlejších korpusů, aby k nim byl volný přístup. Instalace je možná až po případné úpravě. 

- jsou rozvody připravené? (např. přívod vody, odpad nebo odbočka sifonu - u myčky, přívod el. energie, jističe 380 V v případě koupě spotřebičů na 380 V atd.).

Rozvody musí být připraveny. V případě nedodržení podmínek (nepřipravené rozvody, úpravy korpusů kuchyně, chybějící rozvod plynu apod.), Vám bude účtován poplatek za marný výjezd ve výši 500,-. 

- zakupujete digestoř? 

Budete-li si přát připojit digestoř na odtah do komína, je nutné, aby byl otvor pro odtah do komína k instalaci v odpovídajícím místě přichystán.

REKLAMACE

Protože se jedná o použité zboží, není možné považovat za závadu takový jeho stav, který se dá u použitého zboží předpokládat. Při prodeji bazarového nábytku se řídíme § 616 odst. 1 občanského zákoníku. 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ/GDPR

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé Vaše osobní údaje.

Vaše osobní údaje zpracováváme pro následující účely:
- vyřízení objednávky a řešení případných reklamací
- abychom mohli přijímat objednávky a dále mohli zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků, zpracováváme tyto údaje: Vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, objednané zboží a jeho cenu

Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.Vytvořte si webové stránky zdarma!